Türkiye’de İlk Defa: Fellas Vitamin ve Meyve Bar

%100 doğal, şeker ilavesiz, katkısız ve koruyucusuz meyve, enerji ve protein barlarıyla tanınan Fellas, yepyeni bir ürün olan ‘’Vitamin ve Meyve Bar’’ ile karşınızda!

 

C vitamini deposu, Çinko kaynağı ve içeriğindeki Propolis ile Türkiye’nin ilk Vitamin ve Meyve Bar’ının Portakal&Zencefil, Turna Yemişi(cranberry)&Kabak çekirdeği ve Elma&Tarçın olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmakta. Ürünlere Migros, Macrocenter ve seçili online satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

“Ürün geliştirme” odaklı hareket eden ve sektördeki yeniliklerin öncüsü olan Fellas Gıda, farklı ürün grupları ile yeniliklere imza atıyor. Hedeflerine ulaşmak için inovatif bakış açısını sürekli canlı tutan Fellas Gıda, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri haline gelerek, yoluna devam ediyor.

Fellas markalı ürünler önde gelen zincir marketlerde, e-ticaret platformlarında ve tüm online satış kanalları olmak üzere 10.000’den fazla satış noktasında bulunmakta. En kaliteli hammaddelerden üretilmiş, %100 doğal içerikli, şeker ilavesiz, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz çeşitleriyle tüketicinin güvenini ve beğenisini kazandı.

 

First Time in Turkey: Fellas Vitamins and Fruit Bars

 

Known for its 100% natural, sugar-free, additive and preservative-free fruit, energy and protein bars, Fellas is here with a brand-new product “Vitamin and Fruit Bar”!

 

There are 3 different types of Turkey’s first Vitamins and Fruit Bars with the content of propolis, vitamin C storage, zinc source including Orange & Ginger, Cranberry & Pumpkin Seeds and Apple & Cinnamon. The products are available at Migros, Macrocenter and exclusive online sales points.

Focusing on “product development” and is the pioneer of innovations in the sector, Fellas Foods generates innovations of new products with its exclusive product range. Keeping its innovative perspective alive in order to reach its goals, Fellas Foods continues on its way by becoming one of the important players of the sector in a short time.

Fellas branded products are available in more than 10,000 sales points in leading chain markets, e-commerce platforms and all online sales channels. It gained the trust and appreciation of the consumers with its 100% natural, sugar-free, gluten-free, additive and preservative-free products manufactured from the highest quality raw materials.